środki czyszczące i konserwujące

 • 303

  Ochrona przed wilgocią

  Ochrona przed korozją żelaza, stali, aluminium, miedzi i mosiądzu. Zabezpiecza gołe części metalowe w procesach, transporcie lub magazynowaniu, w urządzeniach elektrycznych. Usuwa wilgoć ze szczelin i małych tolerancji, chroni elektrody biegunów akumulatora, kable, aparaty zapłonowe, fajki świec iskrowych. Smaruje anteny, elementy wirujące, eliminuje hałas i zatrzymuje dalszy postęp niszczenia. Zabezpiecza i smaruje sprzęt sportowy (broń, sprzęt wędkarski itp.).

  karta katalogowa

 • 305

  Wysokoefektywna ochrona przed rdzą

  305 jest przeznaczony do zapewnienia ochrony przed korozją w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz, trwającą przez kilka lat. Jest to bursztynowa, woskowa cienka powłoka, elastyczna i odpychająca wodę. Jest odporna w aplikacjach narażonych na słoną wodę. Złuszczone lub popękane warstwy farby mogą być poprawione małym nakładem używając 305 (pojedyncza aplikacja jest równa wykonaniu wielu warstw malarskich).

  karta katalogowa

 • 321

  Lakier powierzchniowy

  Czysty, wytrzymały, elastyczny lakier, uszczelnia i ochrania elektryczne złącza, zaciski akumulatorów, świece zapłonowe, drewno, papier, metale, gumy zapewniające odporność na wilgoć, zużycie, grzyby, pleśń, korozję, utlenianie. 1000 zastosowań w przemyśle i marynarce.

  karta katalogowa

 • 335

  Cynkowanie na zimno

  335 może być stosowane jako powłoka ochronna lub gruntująca. Zapewnia bardzo dobrą ochronę przed korozją wszędzie tam gdzie metal i elementy stalowe są narażone na działanie żrących oparów lub trudnych warunków atmosferycznych.

  karta katalogowa