środki do łańcuchów i lin

 • 202

  Olej smarująco czyszczący

  Wysokiej jakości, uniwersalny olej na wszelkiego typu urządzenia i centra produkcyjne. Czyszczenie i smarowanie silników elektrycznych, silników elektro-napędów, mikro napędów, czułych i precyzyjnych urządzeń (magnetofony), dla służb utrzymania ruchu, warsztatów remontowych a także na nowoczesne linie produkcyjne.

  karta katalogowa

 • 203

  Smar do części wewnętrznych łożysk

  Przeznaczony specjalnie do penetrowania przez najmniejsze szczeliny i luzy pomiędzy zębatką napędzającą, panewkami, czopami łańcucha dla zapewnienia smarowania. Polecany na każdego rodzaju napędy łańcuchowe i tuleje, wózki widłowe, piły łańcuchowe, linie montażowe i urządzenia pakujące, ciągniki, maszyny, dźwigi łańcuchowe, łączniki i sworznie montażowe, zawiasy, koła zębate, przenośniki i wszelkich urządzenia wymagające pierwszej klasy oleju penetrującego.

  karta katalogowa

 • 212

  Smar do łańcuchów oraz lin

  Elastyczna, przyczepna powłoka używana do zachowania filmu smarnego i smarowania obciążonych powierzchni łożysk, napędów łańcuchowych, lin, otwartych przekładni i wszelkich urządzeń gdzie jest wymagane zapewnienie wysokiej czystości.

  karta katalogowa
  karta bezpieczeństwa

 • 214

  Biały Smar + PTFE